Pro operátory


PDF

Služby sítě lidos.net pro telekomunikační společnosti

Společnost LIDOS Klatovy,s.r.o. nabízí své služby a telekomunikační infrastrukturu nejen pro malé a střední společnosti, ale i pro operátory nebo systémové integrátory. Základem nabídky je služba pronájmu telekomunikačních okruhů s geografickým zaměřením primárně na město Praha a dále potom na Středočesky, Plzeňský a Liberecký kraj.

Síť lidos.net je univerzální přenosová síť postavená na bázi IP protokolu, technologii SDH, MPLS a Ethernetu, s podporou technologie QoS a hlasových služeb. Centrální uzel sítě lidos.net se nachází v Praze – Telehouse Sitel. Veškeré páteřní uzly sítě jsou postavené na technologiích od společností Huawei, Ericsson a Cisco. Páteřní datové okruhy jsou postavené převážně na technologii optických vláken, případně pomocí radioreléových spojů v pásmu 10,5, 11, 15, 32 a 38 Ghz výrobců Ericsson a Summit Development.


lidos.net Digitální okruh Ethernet+E1 – službu tvoří kombinace nezávislých pevných telekomunikačních okruhů na technologii n x E1 a Ethernet. Služba je určena pro pokrytí telekomunikačních potřeb velkých firem, kdy vyvstává požadavek na zajištění hlasových služeb (okruh E1 na rozhraní G.703) a datových služeb (okruh Ethernet 10/100 Mbit/s). Podporované rychlosti jsou do kapacity STM-4 v kombinaci až 64xE1 + Ethernet. Samozřejmostí je podpora MPLS a VLAN Q-in-Q.

lidos.net Digitální okruh – službu tvoří pevný telekomunikační okruh zakončený digitálním rozhraním. Podporované rozhraní jsou V.24, V.35, X.21, G.703 a G.957. Podporované rychlosti okruhu jsou od 64 kbit/s po 155 Mbit/s.

lidos.net Digitální okruh Ethernet - službu tvoří pevný telekomunikační okruh zakončený digitálním rozhraním typu Ethernet o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.. Podporované rychlosti okruhu jsou od 1 Mbit/s po 1 Gbit/s. Samozřejmostí je podpora MPLS a VLAN Q-in-Q.

...

pokud máte zájem o poskytnutí služeb pro operátory prosím kontaktujte nás.