Zřizovací poplatky lidos.net OPTIK


PDF

Instalace služby nebo telefonní přípojky, přenesení čísla

Typ instalace Cena včetně DPH Cena bez DPH
Jednorázové zřízení tlf. přípojky 605,- 500,-
Komfortní bezdrátový digitální telefon 1198,- 990,-
Zachování stávajícího tlf. čísla 1815,- 1500,-
Běžná instalace při smlouvě na dobu neurčitou 1198,- 990,-
Běžná instalace při smlouvě na 24 měsíců 605,- 500,-
Běžná instalace v akční nabídce 0,- 0,-

 

Analogová telefonní přípojka

Umožňuje připojit klasický analogový telefon, fax nebo bezdrátový telefon. Typicky jde o případ, kdy si chcete ponechat Váš stávající telefonní nebo faxový přístroj.

 

Digitální IP telefon

Komfortní digitální IP telefon s displejem. Nabízí Vám komfort moderního telefonního přístroje a navíc službu identifikace volajícího na displeji. Telefonní seznam, možnost hlasitého odposlechu a spoustu dalších výhod.

 

Zachování stávajícího telefonního čísla

Služba Vám umožní si ponechat stávající telefonní číslo a nadále ho používat s Vaší novou telefonní připojkou. Pokud je pro Vás stávající číslo důležité, je tato služba určená právě Vám. Vztahuje se na klasickou HTS linku. Pokud používáte služeb ISDN, kontaktujte nás a my Vám sdělíme všechny potřebné informace.

 

Instalace

Obsahuje instalaci datové zásuvky za první zeď bytu, typicky za vchodové dveře. Technik Vám na požádání připraví propojovací kabel potřebné délky pro připojení počítače a případně telefonu. Maximální délka obou kabelů je 30 metrů. Pokud budete mít zájem o instalaci v rámci bytu, je toto po dohodě s technikem možné, jedná se však o placenou službu a její cena se stanovuje individuálně pro každý případ.